T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ANKARA / ALTINDAĞ - Ankara Anadolu Lisesi

2013 ÖSS/YGS BAŞARIMIZ

1

Abdullah Onur Safran

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Jeoloji Mühendisliği

2

Abdullah Özer

Uludağ Üniversitesi (Bursa)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği (İö)

3

Ahmet Faruk Coşkun

Karabük Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)

4

Ali Batuhan Genç

Atılım Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)

5

Alihan Kul

Akdeniz Üniversitesi (Antalya)/Hemşirelik Fakültesi/Hemşirelik

6

Anıl Doğan

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (Bolu)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği

7

Anıl Renklioğlu

Gazi Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İö)

8

Aslı Ünen

Gazi Üniversitesi (Ankara)/Teknoloji Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği

9

Aslı Yiğiter

Kırıkkale Üniversitesi/Eğitim Fakültesi/Sınıf Öğretmenliği

10

Aybüke Ay

Başkent Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (Ücretli)

11

Ayselen Merve Aydın

Kırıkkale Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği

12

Aysu İmran Erkoç

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İngilizce)

13

Ayşe Aydoğan

Ankara Üniversitesi/Siyasal Bilgiler Fakültesi/Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi

14

Ayşegül Sarıkaya

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/Fen Fakültesi/İstatistik

15

Azizenur Seki

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (Ankara)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik

16

Barış Ündaş

Kırıkkale Üniversitesi/Veteriner Fakültesi

17

Barkın Boz

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği

18

Başak Gazeloğlu

Atılım Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)

19

Başak Önalan

Ankara Üniversitesi/Siyasal Bilgiler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler

20

Batuhan Söylemezoğlu

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (Ankara) /İktisadi, İdari Ve Sosyal Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)

21

Batuhan Torun

Karabük Üniversitesi/Sağlık Yüksekokulu/Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon

22

Berkcan Danışkan

Çankaya Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Elektronik Ve Haberleşme Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)

23

Berke Dönmez

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Maden Mühendisliği (İngilizce)

24

Beste Bozdağ

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara)/Mimarlık Fakültesi/Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce)

25

Beste Naz Özkan

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ankara)/Hukuk Fakültesi (Ücretli)

26

Betül Yapman

Turgut Özal Üniversitesi (Ankara)/Hemşirelik Yüksekokulu/Hemşirelik (%25 Burslu)

27

Beyza Arslan

Gazi Üniversitesi (Ankara)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik

28

Beyza Çetiner

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Çevre Mühendisliği (İngilizce)

29

Bilge Betül Uzel

Erzincan Üniversitesi/Hukuk Fakültesi

30

Buket Yılmaz

Gazi Üniversitesi (Ankara)/Hukuk Fakültesi

31

Burak Altaş

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)

32

Burcu Ökmen

Ankara Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği

33

Büşra Şentürk

Gazi Üniversitesi (Ankara)/Gazi Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği

34

Can Ertam

Çankaya Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)

35

Canan Erdoğan

Selçuk Üniversitesi (Konya)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler

36

Cansu Gönç

Çankaya Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)

37

Cansun Arıkan

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/Fen Fakültesi/Kimya

38

Cemre Durusoy

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%50 Burslu)

39

Cemre Erdugan

Ankara Üniversitesi/Siyasal Bilgiler Fakültesi/İşletme

40

Ceren Yüksek

Ankara Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği

41

Cevriye Tekin

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Hidrojeoloji Mühendisliği

42

Ceyda Soylu

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%25 Burslu)

43

Cihaneri Erciyes Avşar

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%25 Burslu)

44

Çağrı Dursun

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Elektronik Ve Haberleşme Mühendisliği (İngilizce) (İö)

45

Deniz Kutluk

Bahçeşehir Üniversitesi (İstanbul)/Hukuk Fakültesi (İngilizce) (Ücretli)

46

Dilara Bağcı

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar Ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

47

Dilara Türker

Çankaya Üniversitesi (Ankara)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji (İngilizce) (%50 Burslu)

48

Duran Gazeloğlu

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir)/Açıköğretim Fakültesi/Menkul Kıymetler Ve Sermaye Piyasası (Açıköğretim)

49

Ebru Acar

Başkent Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler (%50 Burslu)

50

Ebru Dilan Alkan

Türk Hava Kurumu Üniversitesi (Ankara)/İşletme Fakültesi/Lojistik Yönetimi (%50 Burslu)

51

Ebru Söğüt

Karadeniz Teknik Üniversitesi (Trabzon)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İö)

52

Elif Dilara Germeç

Başkent Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Biyomedikal Mühendisliği (Ücretli)

53

Elif Gamze Yaprak

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler

54

Elif Nihan Ayan

Gazi Üniversitesi (Ankara)/Hukuk Fakültesi

55

Elif Odabaşıoğlu

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/Fen Fakültesi/İstatistik

56

Elifnur Benhür

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Biyoloji (İngilizce)

57

Emre Saraçoğlu

Turgut Özal Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%50 Burslu)

58

Enes Can Dönmez

Sakarya Üniversitesi/İşletme Fakültesi/İşletme (İngilizce) (Uolp-Leeds Metropolitan) (Ücretli)

59

Eser Çevik

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Fizik (İngilizce)

60

Esra Baber

Türk Hava Kurumu Üniversitesi (Ankara)/İşletme Fakültesi/Havacılık İşletmeciliği (%50 Burslu)

61

Esra Bayazıt

Gazi Üniversitesi (Ankara)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik

62

Eylül Derekaya

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/Sosyal Hizmet (Kız)

63

Fatma İlayda Erciyez

Selçuk Üniversitesi (Konya)/Teknoloji Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği

64

Fatmagül Ergen

Cumhuriyet Üniversitesi (Sivas)/Edebiyat Fakültesi/Sosyal Hizmet (İö)

65

Fatmanur Şimşek

Gazi Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

66

Feyza Özcan

Erciyes Üniversitesi (Kayseri)/Mühendislik Fakültesi/Mekatronik Mühendisliği (İö)

67

Fitnat Köseoğlu

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Geomatik Mühendisliği (İngilizce)

68

Furkan Kısa

Kırıkkale Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İö)

69

Furkan Mertsöz

Gazi Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği

70

Furkan Yurdugül

Pamukkale Üniversitesi (Denizli)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği

71

Gamze Demirci

Başkent Üniversitesi (Ankara)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon (Ücretli)

72

Gizem Gümüşcü

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Maden Mühendisliği (İngilizce)

73

Gizem Günay

Kırıkkale Üniversitesi/Hukuk Fakültesi

74

Gizem Pelin Özgan

Gazi Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

75

Gökçen Akgün

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Malzeme Bilimi Ve Nanoteknoloji Mühendisliği (Ücretli)

76

Göksu Karataş

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Jeoloji Mühendisliği (İngilizce)

77

Gülşah Akgül

Ankara Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği

78

Gülşen Çiğdem Tercan

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/Edebiyat Fakültesi/Türk Dili Ve Edebiyatı

79

Güzin Kaptan

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Fizik Mühendisliği

80

Halil Enes Dağhan

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%25 Burslu)

81

Hamdi Furkan Özen

Karabük Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği

82

Hamit Berat Kaya

Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta)/Teknoloji Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği

83

Hamit Demir

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce)

84

Handan Günyaktı

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (Ankara)/İşletme Fakültesi/İşletme (İngilizce)

85

Hazal Tütel

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/Fen Fakültesi/Biyoloji

86

Herdem Yudum Eser

Ankara Üniversitesi/Siyasal Bilgiler Fakültesi/Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi

87

Hilal Işık

Gazi Üniversitesi (Ankara)/Eczacılık Fakültesi

88

Hilmi Barış Özdemir

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (%25 Burslu)

89

İbrahim David Tuyğun

Ege Üniversitesi (İzmir)/Edebiyat Fakültesi/Mütercim-Tercümanlık (Almanca)

90

İbrahim Horuz

Sakarya Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İö)

91

İlayda Çakar

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Çevre Mühendisliği (İngilizce)

92

Kaan Çelebi

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir)/Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi/Uçak Gövde-Motor Bakım

93

Kaan Tozkoparan

Çankaya Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (Ücretli)

94

Kardelen Karaman

Türk-Alman Üniversitesi (İstanbul)/Hukuk Fakültesi

95

Kemal Selim Ekinci

Gazi Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İö)

96

Kutsal Altıngöz

Gazi Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İö)

97

Mehmet İncesu

Kırıkkale Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği

98

Melis Oktar

Başkent Üniversitesi (Ankara)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji (Ücretli)

99

Mert Erol

Atılım Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (Ücretli)

100

Merve Aksoy

Ankara Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Çocuk Gelişimi

101

Merve Baytemir

Çankaya Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)

102

Merve İde

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (Ankara) /Fen Fakültesi/Matematik (İngilizce) (%50 Burslu)

103

Merve Melis Yalavaç

Çankaya Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)

104

Merve Zeynep Altuğ

Karabük Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği

105

Mesude Akkuş

Hitit Üniversitesi (Çorum)/Sağlık Yüksekokulu/Hemşirelik

106

Mikail Kulaksız

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

107

Mine Nuray

Kırıkkale Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği

108

Muhammed Emin Yıldız

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (Ankara)/Hukuk Fakültesi

109

Muhammed Yusuf Çelik

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir)/Açıköğretim Fakültesi/Bankacılık Ve Sigortacılık (Açıköğretim)

110

Muhammed Zahid Sağlam

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (Ankara)/Siyasal Bilgiler Fakültesi/Maliye (İngilizce)

111

Murat Çağrı Asiler

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Maden Mühendisliği (İngilizce)

112

Nazlı Ülkü

Başkent Üniversitesi (Ankara)/Hukuk Fakültesi (Ücretli)

113

Nesibe Tuhfe Yüksel

Ankara Üniversitesi/Veteriner Fakültesi

114

Nesrin Şengül

Gülhane Askeri Tıp Akademisi (Ankara)/Hemşirelik Yüksekokulu

115

Neşe Özdemir

Ankara Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik

116

Nisa Selin Odabaş

Gazi Üniversitesi (Ankara)/Gazi Eğitim Fakültesi/Sınıf Öğretmenliği

117

Nurettin Cem Altunbulduk

İstanbul Ticaret Üniversitesi/Mühendislik Ve Tasarım Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (%50 Burslu)

118

Oğulcan Anaklı

Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İö)

119

Oğulcan Dümen

Türk Hava Kurumu Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (%50 Burslu)

120

Oğuzhan Yaman

Kırıkkale Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İö)

121

Onur Kuru

Sakarya Üniversitesi/Bilgisayar Ve Bilişim Bilimleri Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği

122

Osman Sarıcı

Gazi Üniversitesi (Ankara)/Teknoloji Fakültesi/Enerji Sistemleri Mühendisliği

123

Ömer Duman

Gazi Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İö)

124

Ömer Faruk Demirbaş

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara)/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar Ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (İngilizce)

125

Ömer Mert Pınarbaşı

Kırıkkale Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği

126

Özge Özüdoğru

Gazi Üniversitesi (Ankara)/İletişim Fakültesi/Gazetecilik

127

Özge Tahmazoğlu

Gazi Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği

128

Özkan Mert Öztürk

Başkent Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (Tam Burslu)

129

Rabia Uçar

Başkent Üniversitesi (Ankara)/Hukuk Fakültesi (Ücretli)

130

Rodi Şiyar Arserim

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara)/Odtu Kuzey Kıbrıs Kampusu (Kktc-Güzelyurt)/Psikoloji (İngilizce) (Tam Burslu)

131

Rumeysa Kaya

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Mimarlık

132

Rumeysa Şeyma Erman

Gazi Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İö)

133

Sarp Tuğberk Topallar

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (Ankara) /Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Ücretli)

134

Seda Ekiyor

Başkent Üniversitesi (Ankara)/Güzel Sanatlar, Tasarım Ve Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (Ücretli)

135

Seda Yüksel

Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir)/Hemşirelik Fakültesi/Hemşirelik

136

Sefa Hasta

Türk Hava Kurumu Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (Tam Burslu)

137

Seher Yılmaz

Ahi Evran Üniversitesi (Kırşehir)/Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Yüksekokulu/Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon

138

Selin Acar

Bülent Ecevit Üniversitesi (Zonguldak)/Diş Hekimliği Fakültesi

139

Selin Ekşi

Ankara Üniversitesi/Hukuk Fakültesi

140

Sema Kıvanç

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (Ankara)/İnsan Ve Toplum Bilimleri Fakültesi/Psikoloji (İö)

141

Sena Hergül

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/Eğitim Fakültesi/Almanca Öğretmenliği

142

Serengül Erdemir

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ankara)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji (%50 Burslu)

143

Sertaç Gümüş

Selçuk Üniversitesi (Konya)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/Kamu Yönetimi (İö)

144

Sevincan Codaroğlu

Ankara Üniversitesi/Ziraat Fakültesi/Peyzaj Mimarlığı

145

Sezi İncili

Ankara Üniversitesi/Siyasal Bilgiler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri

146

Sinem Bayram

Ankara Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik

147

Sümeyye Zerman Yılmaz

Ankara Üniversitesi/Siyasal Bilgiler Fakültesi/İktisat

148

Şadiye Kaplan

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye

149

Şevval Demir

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (Ankara)/İnsan Ve Toplum Bilimleri Fakültesi/Psikoloji

150

Tuğba Karabay

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (Bolu)/Kemal Demir Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Yüksekokulu/Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon

151

Tuğba Kelhasan

Kırıkkale Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği

152

Tuğba Tanrıkoluoğlu

Turgut Özal Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (Tam Burslu)

153

Tuğçe Bal

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Matematik (İngilizce)

154

Tuğçe Ergün

Bartın Üniversitesi/Fen Fakültesi/Moleküler Biyoloji Ve Genetik

155

Tuğçe Mine Sonyurt

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/Edebiyat Fakültesi/Fransız Dili Ve Edebiyatı

156

Ümmügülsüm Çam

Erciyes Üniversitesi (Kayseri)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik

157

Velican Acar

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir)/Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi/Havacılık Elektrik Ve Elektroniği

158

Vildan Erdoğan

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (Ankara)/Hukuk Fakültesi

159

Yağmur Beşir

Gazi Üniversitesi (Ankara)/Hukuk Fakültesi

160

Yağmur Demir

Ankara Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği

161

Yağmur Koparan

Karadeniz Teknik Üniversitesi (Trabzon)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İö)

162

Yarkın Ünlüoğlu

Hacettepe Üniversitesi (Ankara)/Mühendislik Fakültesi/Hidrojeoloji Mühendisliği

163

Yasemin Kavuz

Türk Hava Kurumu Üniversitesi (Ankara)/İşletme Fakültesi/Havacılık İşletmeciliği (%50 Burslu)

164

Yiğit Ertuğrul

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (Ankara) /Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Ücretli)

165

Yusra Çelik

Kırıkkale Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği

166

Yusuf Can

Afyon Kocatepe Üniversitesi (Afyonkarahisar)/Tıp Fakültesi

167

Yusuf Emirhan Er

Gaziantep Üniversitesi/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İngilizce) (İö)

168

Zeynep Berfin Ersayın

Başkent Üniversitesi (Ankara)/Güzel Sanatlar, Tasarım Ve Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (Ücretli)

169

Zeynep Dilara Ekmekci

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (Tam Burslu)

170

Ziya Küpeli

Gazi Üniversitesi (Ankara)/İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi/Ekonometri

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 31.07.2013 - Güncelleme: 14.11.2018 15:06 - Görüntülenme: 2524
  Beğen | 0  kişi beğendi